Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Oskay Nakliyat, “Yeni Nesil Nakliyat” standartlarımızın bir gereği olarak, tüm nakliye taleplerinde en son ambalaj ürünleri ile çağdaş paketleme metotlarını kullanarak, eşyalarınızın olası tüm risklere karşı korunmasını sağlar. Her eşya grubu için ayrı bir ambalaj malzemesi ve paketleme yöntemleri ile çalışan Oskay Nakliyat, kırılacak eşya grubunuz için ayrı, elektronik eşya grubunuz için ayrı paketleme yöntemleri ve ambalaj çeşitleri kullanır. Eşyalarınızın boyutlarına uygun koli ve paketler kullanılarak her biri sağlıklı bir şekilde istiflenebilecek hale getirilir. Elbiseleriniz için kullanılan askılı kolilerimiz ile yeniden ütü yapma derdine girmeniz engellenir. Bütün bu teknolojik paketleme yöntemlerinin yanında, paketleme işleminin hangi sıra ile yapılacağı, hangi teknikle yükleneceği de profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir başka konudur. En doğru yöntemi uygulama açısından tüm nakliye personelimiz eğitimlidir. Bu eğitimlerde ambalaj işlemi ve paketlemesi yapılan eşyaların hassasiyetleri hakkında detaylı bilgiler verilerek, kazara ortaya çıkacak olan problemlerin önüne geçilir.


Sigortalı Nakliyat

Eşya taşımacılığı sektöründe can alıcı noktadır. Müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan her nakliyat firması bu alanda sigortalı eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Trabzon sigortalı nakliyat hizmeti sunan; Oskay Nakliyat sizlere en güvenilir eşya taşıma hizmeti vermenin mutluluğunu taşımaktadır. Bundan yıllar öncesinde nakliyat ihtiyacınız için bir firma ile taşındığınızda eşyalarınız için sigorta yapılma durumu söz konusu değildi. Nakliyat esnasında o dönemlerde araçlar dahi özel eşya taşıma kapsamında sigortalanmazdı. O dönem nakliyat sektöründeki en büyük sıkıntı insanların eşyaları kırıldığında yada hasar gördüğünde yada daha kötüsü araç kaza yaptığında eşyalar ciddi hasar gördüğünde nakliye firmasının inisiyatif doğrultusunda mağduriyet karşılanır yada karşılanmak idi. 2000 li yıllarda bu bu müşteri memnuniyetsizliğine Türkiye'nin önde gelen sigorta kuruluşları tarafından çözüm üretilerek nakliyat sigortası, taşınma sigortası denilmektedir.


Hassas Eşya Paketleme

Kırılabilecek mutfak eşyalarınız, tek tek her biri diğerine temas etmeyecek şekilde, eşyanın hassasiyetine göre, balonlu ambalaj naylonu yada beyaz kağıtlar kullanılarak sarılır ve, birbirine değmeyecek şekilde karton koli içerisine konulur. Hassas yada çok hassas eşyalarınız, örneğin, plazma televizyon gibi elektronik eşyalarınız, çok hassas antika değeri olan eşyalarınız yada manevi değeri olan eşyalarınızı durumuna göre, balonlu naylon malzeme, kartonlar kullanıldıktan sonra, ahşap sandık içerisine veya içerisine strafor (köpük) konulmuş ahşap sandık içerisine konulmaktadır. Kıyafetleriniz özenle ve beğenerek dolabınızdaki askıya asarak kullandığınız kıyafetleriniz, öncelikle ; şeffaf elbise poşetleri giydirilerek sizden başkasının eli değmeden, elbise askılıklı karton koli içerisine konularak, ütüsü dahi bozulmadan yeni adresinizdeki dolabınızda kullanımınıza hazır halde olur.


Bize Ulaşın +90 541 291 61 61