Evden Eve Nakliyat

Hizmet Talep Formu

Evden Eve Nakliyat

Expertiz hizmeti evinizin daha sağlıklı bir şekilde taşınması için öncelikle eşyalarınız experimiz tarafından incelenir. Eşyayı taşıyacak araç hacmi veya sayısı, kullanılacak ambalaj malzemesi, taşımayı yapacak personel sayısı, taşımanın asansörlü ya da asansörsüz yapılacağı belirlenir ve buna göre bir ücret sunulur. Mutabakat sağlandığı taktirde, anlaşılan gün ve saatte taşıma başlar. Expertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Demontaj aşaması; mobilya ve beyaz eşyalarınızın sökülmesidir. Gardırop, yemek masası, karyola vb. mobilyalarınız la beyaz eşyalarınızın sökümleri yapılır. Ambalajlama Mobilya ve beyaz eşyalarınızın sökümleri bittikten sonra eşyalarınız battaniye, stretch film ya da eşya durumuna göre balonlu naylon kullanılarak ambalajlanır.

Taşıma eşyalarınız özel yapım kapalı kasa araçlarımız ve deneyimli personellerimiz eşliğinde yeni evinize nakledilir. Montaj ve kurulum taşıma sonrası eşyalarınızın montajları yapılır kullanıma hazır hale getirilir. Monte işleminin bitmesiyle; beyaz eşya, koltuk takımları ve diğer mobilyalarınız istediğiniz dizayna göre yerleştirilir.

Şirketimiz Trabzon şehrinde bulunan ve yıllardır bu hizmeti güvenli bir şekilde müşterilerine sunmakta olan bir firmadır. Oskay Nakliyat ismiyle uzun zamandır bu hizmeti vermekte olan firmamız hem şehir içi hem de şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.