Hizmetlerimiz

Nakliye ve Taşımacılık Hizmetleri

Oskay profesyonel taşıma hizmetleri ile Türkiye’nin her yerine kaliteli nakliye çalışmaları sunulmaktadır. Bu alanda şehirler arası nakliyat taleplerinde sunulan sigortalı taşımacılık hizmetleri ile çok daha güvenli bir şekilde eşyalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde profesyonel hizmet ve en cazip fiyat garantisi ile yıllarca halkımıza hizmet etmekten onur duyuyoruz..

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Eşyalarınızın taşınması işlemlerinde bina dışından hidrolik eşya taşıma asansörleri kullanılmaktadır. Ekstra bir nakliye maliyeti yoktur.

Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat güvenilir evden eve nakliye firmaları arasında en iyi hizmet sunan, asansörlü ev taşıma şirketiyle kaliteli ve uygun fiyatlarla..

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat firmaları arasında ambalajlı, sigortalı ve asansörlü ev taşıma hizmeti olan, şehirler arası evden eve nakliyat şirketiyiz..


Büro Taşımacılık

Ofis Taşımacılık

Ofis taşımacılık deneyimimizi müşterilerimize anlatmaya devam ediyoruz, yeterli tecrübeye sahip firmamız sizlerin hizmetinizdedir.

Ofis Taşımacılık

Büro Taşımacılık

Yılların deneyimi ile ofis eşyalarınızı eski ofisimizden alıyoruz güvenli ellerle yeni ofisinize taşıyoruz ve kurulumunu yapıp sizlere teslım edıyoruz.

Antika Taşımacılık

Antika Taşımacılık

Diğer taşımacılık konusunda olduğu gibi antika taşımacılığında da firmamız uzman nakliyat firmasıdır. Antika eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır.

Trabzon Fuar Taşımacılık

Fuar Taşımacılık

Fuar taşımacılık konusunda tecrübeli nakliyat firması olarak fuar eşyalarınızı itinayla ve güvenilir bir şekilde taşınmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaştığımda, ben neleri toplamalıyım?

Güvenilir Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekküllü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Taşınma için nakliyat firmasına nasıl yardımcı olabilirim?

Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.

Nakliyat fiyatları nasıl?

Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel olarak bir fiyatın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz

Paketleme ve ambalaj nasıl yapılmaktadır?

Evinizde veya iş yerinizde bulunan a’dan – z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir. Taşındığı yeni adreste yönetici personelimiz tarafından istekleriniz doğrultusunda yerleşimi yapılır ve size yapılması gereken hiç bir işlem kalmaz.