Trabzon Nakliyat Fiyatları

Karadeniz bölgesinde, başta Trabzon olmak üzere işçilik masrafları diğer illere göre biraz daha yüksek olduğundan taşımacılık fiyatları diğer illerin ortalamasının üzerinde olmakla birlikte müşteriler tarafından talep edilen hizmetler doğrultusunda fiyatlar değişiklik göstermektedir. İşte Trabzon nakliyat fiyatları hakkında ayrıntılar.

Trabzon Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Expertiz hizmeti evinizin daha sağlıklı bir şekilde taşınması için öncelikle eşyalarınız experimiz tarafından incelenir. Eşyayı taşıyacak araç hacmi veya sayısı, kullanılacak ambalaj malzemesi, taşımayı yapacak personel sayısı, taşımanın asansörlü ya da asansörsüz yapılacağı belirlenir ve buna göre bir fiyat sunulur. Mutabakat sağlandığı taktirde, anlaşılan gün ve saatte taşıma başlar. Expertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Firmamız hem şehir içi hem de şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaştığımda, ben neleri toplamalıyım?

Güvenilir Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekküllü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Taşınma için nakliyat firmasına nasıl yardımcı olabilirim?

Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.

Evden Eve Nakliyat

Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı, paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel olarak bir fiyatın çıkarılmasını sağlayabilirsiniz

Paketleme ve ambalaj nasıl yapılmaktadır?

Evinizde veya iş yerinizde bulunan a’dan – z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmasının önüne geçilir. Taşındığı yeni adreste yönetici personelimiz tarafından istekleriniz doğrultusunda yerleşimi yapılır ve size yapılması gereken hiç bir işlem kalmaz.

Biz Bu İşte Ustayız

Trabzon evden eve taşımacılık sektöründeki yaptığımız işler, yapacaklarımızın da teminatıdır. Siz de takdir edersiniz ki işini özensiz yapan bir firmanın taşımacılık işinde bizim kadar uzun süre dayanması imkansızdır.

7/24 Hizmetinizdeyiz

Kısaca, eğer Trabzon evden eve taşımacılık hizmeti alacak kaliteli ve uygun fiyatlı bir firma arıyorsanız, o firmayı buldunuz bile. Değerli müşterimiz tüm hafta boyunca 7/24 hizmetinizdeyiz.

Hemen ara : +905412916161