Nakliyat Fiyatları

Şehir içi, şehir dışı evden eve nakliyat fiyatları öncelikli olarak nakliye mesafe sine göre saptanmaktadır. Hemen soldaki mesafe hesaplama aracı ile mesafenizi hesaplayıp bizden hızlıca fiyat alabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Trabzon Nakliyat Fiyatları

Karadeniz bölgesinde, başta Trabzon olmak üzere işçilik masrafları diğer illere göre biraz daha yüksek olduğundan taşımacılık fiyatları diğer illerin ortalamasının üzerinde olmakla birlikte müşteriler tarafından talep edilen hizmetler doğrultusunda fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Expertiz hizmeti evinizin daha sağlıklı bir şekilde taşınması için öncelikle eşyalarınız experimiz tarafından incelenir. Eşyayı taşıyacak araç hacmi veya sayısı, kullanılacak ambalaj malzemesi, taşımayı yapacak personel sayısı, taşımanın asansörlü ya da asansörsüz yapılacağı belirlenir ve buna göre bir fiyat sunulur. Mutabakat sağlandığı taktirde, anlaşılan gün ve saatte taşıma başlar. Expertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Şirketimiz Trabzon şehrinde bulunan ve yıllardır bu hizmeti güvenli bir şekilde müşterilerine sunmakta olan bir firmadır. Oskay Nakliyat ismiyle uzun zamandır bu hizmeti vermekte olan firmamız hem şehir içi hem de şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Sigortalı Nakliye Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Trabzon evden eve nakliyat sırasında genellikle tam ziya sigortası kullanılmaktadır. Bu sigorta konusunda bilmeniz gerekenler ise şunlardır:

  • Eşyaların kaybolması ve çizilmesi gibi durumlarda zarar karşılanmaz. Eğer firmalar size bu durumun aksini söylerse onlardan sigorta poliçesini istemelisiniz. Böylece sigortanın neyi kapsadığını öğrenebilirsiniz.
  • Nakliyat sigortasını mutlaka yaptırmalısınız. Tam ziya trafik kazalarına karşı eşyalarınızı koruma altına almaktadır.
  • Poliçeyi ve faturayı mutlaka nakliyat bitene kadar saklamalısınız.
Sigortalı Eşya Taşıma Yapmayan Firmalardan Uzak Durun

Evden eve taşımacılık hizmeti veren ama sigorta yapmayan firmaları tercih etmemenizi öneririz. Dikkatsiz bir şoför kaza yaparak sizi maddi anlamda. Kayba uğratabilir. Bu nedenle alanında profesyonel çalışanları olan firmalarla anlaşma sağlamak sizin lehinize olacaktır. Evden eve nakliyat ciddi bir süreçtir. Ve tecrübesiz firmalar bu deneyimi sizler için kabusa çevirebilir. Taşınma işlemlerinizin mutlu ve huzurlu geçmesini istiyorsanız mutlaka firmamız ile iletişime. Geçmelisiniz. Firmamız sizlere 7 gün 24 saat kaliteli nakliyat hizmeti sağlamakta, güven vermektedir.